Objednávanie tovaru

Tovar si môžete online objednávať priamo na našich stránkach internetového obchodu.Zákazník si môže objednať akýkoľvek tovar okrem  nosičov kufrov , brašní  a padacích rámov  ( kedže ide o zákazkovú výrobu na presne pristavený motocykel  a nafotené  nosiče a padacie rámy slúžia  ako informatívne obrázky čo všetko sme schopný vyrobiť a dodať zákazníkom),ktorý je v ponuke vyplnením objednávky v intenetovom obchode alebo priamo zaslaním e-mailu na info@italo-tech.sk .Po odoslaní objednávky obdrží zákazník e-mailom záväzné potvrdenie objednávky. Zákazník sa zaväzuje za objednaný a doručený tovar zaplatiť ,vrátane prepravných nákladov.Cena postovného je určená na základe platného cenníka Slovenskej pošty čo nemusí byť zhodné s uvedeným v objednávke. Cena tovaru je však záväzná a uvedená bez poštovného

Storno objednávky

Tovar zakúpený na našej stránke je možné stornovať bez udania dôvodu kedykoľvek pred záväzným potvrdením objednávky ,alebo najneskôr do 7 kalendárnych dní od jeho prevzatia.Vrátený tovar musí byť nepoškodený musí obsahovať pôvodný nepoškodený obal,všetky označenia a štítky,originál dokladu o zakúpení a nesmie byť používaný.Suma za vrátený tovar bude zákazníkovy odoslaná najneskôr do 15 kalendárnych dní najeho účet alebo poštou na adresu. Prepravné náklady sa nevracajú.

V prípade že nebolo možné záväzne potvrdit objednávku(chybný e-mail,tel.číslo a pod.)predávajúci si vyhradzuje právo zrušiť objednávku.

Za prípadnú stratu tovaru na ceste k nám neručíme.Ak zákazník pri platbe bankovým prevodom neuhradí objednaný tovar do 5 pracovných dní od potvrdenia objednávky,predávajúci ma právo stornovať objednávku.

 

Pri tovare bez uvedenej ceny sa cena stanovuje na základe  telefonickej alebo písomnej objednávky a vzájomnej dohody z dôvodov rozdielnosti daného tovaru a vyhotovenia konkrétneho modelu

 

 


Košík  

Žiadne produkty

Poštovné 0,00 €
Spolu 0,00 €

Pokladňa

Motoraptor s.r.o. na Facebooku